Nie masz dziewczyny?

Niezaprzeczalną prawdą jest fakt, że chyba nikt z nas nie chce zostać sam, bez drugiej połówki, która byłaby naszym dopełnieniem, prawda? Bez partnera, z którym moglibyśmy spędzić resztę życia, z którym moglibyśmy założyć rodzinę, byłoby trochę nudno, prawda? Chociaż trochę, to chyba nawet za mało powiedziane. Było by okropnie nudno! Chyba nie wyobrażasz sobie zostać samotnikiem do końca życia? Szczególnie na stare lata dobrze jest mieć partnera. To wtedy dzieci (o ile się je z kimś miało) rozejdą się w swoje strony, założą swoje rodziny, a my zostaniemy sami. Znajomi zaczną umierać, bo w końcu nikt nie żyje wiecznie i za niedługo może się okazać, że nie mamy nawet z kim porozmawiać. Nie brzmi chyba za ciekawie? Życie, w którym nie ma się z kim porozmawiać, stałoby się chyba nieco uciążliwe, przykre. Nie do wytrzymania, szczególnie dla tych, którzy zawsze uwielbiali rozmawiać z innymi, dla tych którzy w dialogu czuli się jak ryba w wodzie.
Niektórzy z nas szybko znajdują miłość i to na całe życie, a inni mają z tym ogromne problemy. Albo nigdy dotąd z nikim nie byli, albo byli tylko przez kilka tygodni, bo potem ich partner/partnerka ich rzucała. I nikt przed sobą nie chce przyznać, że to on robi coś źle, całą winą obarczając zapewne byłego partnera. I to jest wielki błąd, ponieważ trzeba dopuścić do swojej świadomości, że skoro to partnerzy zawsze nas zostawiali, to widocznie my robiliśmy zawsze coś nie tak. Wielu mężczyzn zadaje sobie pytanie: dlaczego nie mam dziewczyny, przecież jestem takim fajnym facetem… Być może brakuje ci pewności siebie, przez co w rozmowach z kobietami wypadasz dość mizernie. A wiadomo wszem i wobec, że kobiety uwielbiają rozmawiać. Więc logiczne, że chciałyby, żeby ich partner potrafił umiejętnie prowadzić rozmowę i nie bał się żadnych tematów. Być może masz jakiś nałóg, na przykład palisz dużo papierosów. Niepalące kobiety mogą nie interesować się mężczyzną, który za dużo pali. W końcu nikt niepalący nie chce, by w jego domu unosił się smród papierosów, który będzie wsiąkał w ubrania. A nikt nie chce, by jego ubrania nieprzyjemnie pachniały, prawda?
Musisz wiedzieć także, że nie zawsze wystarczy mieć ładną buzię, wysportowane ciało i cudowny uśmiech. Dużo ludzi uważa, że atrakcyjne ciało jest tym, co przyciąga spojrzenia. I wcale się nie mylą, bo tak właśnie jest. Ale to, że ktoś na nas spojrzy nie znaczy od razu, że nas pokochał. To, że komuś się podobamy z wyglądu i ten ktoś nam się podoba z wyglądu, nie znaczy że to skończy się małżeństwem. Wchodząc z kimś w związek nie wystarczy być atrakcyjnym, bo taki związek będzie pozbawiony przyszłości. Może trwać chwilę – tydzień, miesiąc czy rok. Póki nie znudzimy się ciałem.
Jeżeli jesteś jeszcze bardzo młody, a nie masz dziewczyny, nie masz się czym przejmować. Całe życie przed tobą i zapewne napotkasz na swojej drodze jeszcze nie jedną dziewczynę, w której będziesz się potajemnie podkochiwał. Jeżeli umiejętnie się zachowasz i będziesz się starał przestaniesz być singlem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here