makijaż

Podobnie jak artyści, którzy muszą gruntować przed malowaniem, Ty również musisz zacząć od czystego płótna. Po przygotowaniu skóry nawilżeniu jej, zastosowaniu kremu lub maski, pierwszym krokiem w makijażu jest podkład. Warto też użyć wygładzającej bazy pod makijaż od Eveline. Może tego nie wiesz, ale Eveline to polska marka! Aby uniknąć przerażającego efektu maski, zaleca się nakładanie podkładu za pomocą gąbki kosmetycznej. Wchłania produkt, umożliwiając stopniowe nakładanie idealnej ilości podkładu na cerę.

Korektor to obowiązkowy element codziennej pielęgnacji

Korektor zapewnia wykończenie, którego szuka każda z nas – maskuje wszystkie nasze niedoskonałości. Jednak może to być najtrudniejszy do opanowania krok w makijażu, niezbędny dla początkujących. Pamiętaj o tym, że korektory są różne. Szukaj w sklepach korektora do twarzy i korektora do oczu. Nawilżający korektor do oczu zaaplikuj na skórę pod oczy, w te newralgiczne miejsca. Zmiękczy wszelkie drobne zmarszczki i wygładzi skórę. Korektor do twarzy jest bardziej gęsty i wysuszający, co idealne się sprawdzi do zatuszowania niedoskonałości lub przebarwień.

Makijaż oczu – Kredka do oczu od Eveline

Dla osób, które dopiero zaczynają używać makijażu, proponujemy stosowanie kredki do oczu od Eveline polska. Jest ona o wiele łatwiejsza w obsłudze niż używanie eyelinera. Zacznij od nałożenia kredki na środek oka i delikatnie nakreśl ołówkiem kropki blisko rzęs. Stopniowo kieruj się na zewnętrzną część oka. Połączenie kropek to łatwy sposób na stworzenie bardziej naturalnego wyglądu.

Makijaż oczu – wydłuż rzęsy tuszem

Teraz pora wydłużyć te rzęsy tuszem. Nawet najbardziej początkujący makijażyści muszą nauczyć się używania tuszu do rzęs. Jednak czasy pompowania szczoteczki do tubki z tuszem i wypełniania rzęs potrójną warstwą już minęły! Po prostu weź świeżo zamoczoną szczoteczkę do rzęs i nałóż jedną lub dwie warstwy, zanim skończysz stylizację swojego makijażu. Tusz do rzęs przyciemnia, pogrubia i wydłuża rzęsy, nadając im spójny i piękny wygląd na co dzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here