świeczniki szklane

Dekoracja sali weselnej wielu parom spędza sen z powiek. Wszystkim bowiem marzy się ślub i wesele jak z bajki, a nie ulega wątpliwości, że to właśnie odpowiednio dobrane dekoracje pomagają nam stworzyć bajkową scenerię. Na weselnych stołach z pewnością nie może zabraknąć szklanych świeczników. Sprawdzają się one w każdej sytuacji, bez względu na to, w jakim stylu urządzamy przyjęcie weselne. Dlaczego świeczniki szklane to dobry wybór?

Elegancki wystrój

Niegdyś sale weselne były dekorowane w bardzo surowy sposób – sceneria musiała przede wszystkim elegancko się prezentować. Dziś do tematu ozdabiania miejsca, w którym odbywa się wesele, podchodzimy nieco bardziej liberalnie. Modne stały się wesela w stylu vintage lub boho, a kolorem przewodnim w wielu przypadkach wcale nie jest już biały. Pary młode stawiają przede wszystkim na nowoczesny i modny wystrój. Niemniej jednak bez względu na to, w jakim stylu postanowiliśmy urządzić przyjęcie weselne, warto zaopatrzyć się w świeczniki szklane. Jest to bardzo elegancki element ozdobny, który – wbrew pozorom – sprawdza się w każdej sytuacji. Na weselu nie może zabraknąć świeczek, które tworzą wspaniałą, niezapomnianą atmosferę. Z ich zapaleniem nie czekamy, aż zrobi się ciemno, choć nie ulega wątpliwości, że wtedy prezentują się one najpiękniej. Muszą jednak stanąć w odpowiednim naczyniu, czyli eleganckim świeczniku szklanym.

Nie tylko na wesele

Do wyboru mamy dziś przeróżne świeczniki szklane. Niektóre modele przypominają nieco wyglądem kieliszki do szampana – są wąskie i subtelne, na cienkiej nóżce. Inne zaś z powodzeniem mogą zastąpić duże wazony – ich misa jest naprawdę sporych rozmiarów, dlatego zmieścimy w nich większe świeczki. Mogą one również posłużyć jako wazon, który zostanie wypełniony innymi dekoracjami, na przykład płatkami róż. Wszystko zależy tak naprawdę od koncepcji i pomysłu pary młodej. Co ważne, warto zaopatrzyć się w świeczniki szklane nawet wtedy, gdy nie oferuje ich restauracja lub dom weselny, w którym urządzamy przyjęcie. Mogą one posłużyć jako ozdoba naszego mieszkania bądź jako dekoracja przyjęć ogródkowych.

W każdej restauracji

Właściciele restauracji i domów weselnych powinni zakupić różnorodne świeczniki szklane, tak aby zawsze móc stworzyć piękną, elegancką dekorację na przyjęcie weselne. Tego typu świeczników nie może zabraknąć na weselnych stołach, a bardzo często zdobią one na przykład wejście na salę weselną. Co więcej, świeczniki możemy używać także na co dzień bądź dekorować nimi salę na inne imprezy, na przykład na urodziny czy sylwestra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here