dekoracje weselne

Organizacja zarówno uroczystości zaślubin, jak i przyjęcia weselnego stanowi nie lada wyzwanie. Państwo młodzi zastanawiają się, jakie kwiaty wybrać, co na siebie założyć, jak usadowić gości oraz jakie dania podać. Niemniej jednak bardzo istotne są również dekoracje weselne. Zdobią one salę, lecz jednocześnie nadają imprezie niepowtarzalnego klimatu. Których dekoracji weselnych nie może zabraknąć na żadnym przyjęciu?

Uniwersalne szkło

Najwięcej kontrowersji wśród par młodych budzi to, jakie dekoracje weselne wybrać na stoły w restauracji. W praktyce bowiem nie mogą one zajmować zbyt wiele miejsca, gdyż uniemożliwiałoby to rozstawienie talerzy, kieliszków, czy przekąsek bądź napojów. W związku z tym warto postawić na dekoracje weselne wykonane ze szkła. Są to uniwersalne wyroby, które sprawdzają się zawsze, bez względu na to, w jakim stylu organizowane jest przyjęcie weselne. Na stołach z pewnością nie może zabraknąć eleganckich wazonów, w których umieszczone zostaną kwiaty. Dobrze, gdy na każdym stole znajdą się również ozdobne, szklane świeczniki. Sprawdzają się one szczególnie wieczorem, gdy zarówno na zewnątrz, jak i na sali robi się nieco ciemniej. Doskonałym wyborem będą także szklane słoje, które można wykorzystać w dowolny sposób. Mogą one na przykład zdobić boczne stoliki kawowe – wystarczy włożyć do nich szyszki, drobne kwiatki czy inne, delikatne dekoracje.

Balony jak z bajki

Niegdyś balony były obowiązkowym elementem wystroju sal weselnych, dziś jednak odchodzi się od tej tradycji. Niesłusznie, ponieważ wybór dekoracji weselnych w postaci dużych balonów z pewnością sprawi, że impreza nabierze barw. Co więcej, balony mogą stanowić ozdobę same w sobie i posłużyć na przykład do zdjęć. Doskonałym wyborem będą balony z konfetti bądź zwykłe, w pastelowych, delikatnych kolorach.

Lampki i napisy dekoracyjne

Lampki dekoracyjne mają różne zastosowanie – mogą one na przykład oświetlać wejście na salę, gdy na zewnątrz robi się już ciemno, lecz równie dobrze mogą posłużyć do przypinania zdjęć młodej pary na ściance dekoracyjnej, gdy mają one kształt klamerek. Lampki dekoracyjne doskonale sprawdzają się o każdej porze roku, choć nie jest tajemnicą, że największą popularnością cieszą się one w sezonie jesienno-zimowym, gdy szybko robi się ciemno. Bardzo modne w ostatnim czasie stało się dekorowanie sali weselnej napisami. Para młoda może zdecydować się na zwykłe napisy, które na przykład zawisną nad ich krzesłami. Z drugiej jednak strony może wybrać ledowy napis „LOVE”, który stanie się ozdobą parkietu tanecznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here