Jak doładować telefon w Lyca Mobile

Lyca Mobile to niestandardowy operator telefoniczny. Koncentruje się on na połączeniach zagranicznych, układając swoją ofertę tak, by rozmowy wychodzące poza granice Polski były jak najbardziej atrakcyjne cenowo dla użytkownika. Jednocześnie działa wyłącznie na zasadzie prepaid, czyli kart przedpłaconych. Z tego powodu konieczne jest wcześniejsze doładowanie Lyca Mobile. Operator oferuje za to wiele sposobów na takie doładowanie. Zobacz, jakie są możliwości i który sposób warto wybrać.

Jak wygląda doładowanie telefonu Lyca Mobile?

Zasadniczo obsługa telefonu w Lyca Mobile nie odbiega od innych operatorów oferujących telefon na kartę. Na początku należy zaopatrzyć się w starter z kartą SIM i zarejestrować numer. W dalszej kolejności konieczne jest doładowanie telefonu Lyca Mobile i już można wykorzystywać zgromadzone środki zgodnie ze swoimi potrzebami.

Samo doładowanie telefonu Lyca Mobile może odbyć się na jeden z wybranych sposobów.

  • Doładowanie Lyca Mobile przez kartę-zdrapkę. To tradycyjny, ale wciąż bardzo popularny sposób na doładowanie telefonu przedpłaconego. Wystarczy kupić odpowiednią kartę w sklepie. Lyca Mobile współpracuje z wieloma partnerami, dystrybuując swoje karty doładowujące w supermarketach, sklepach z elektroniką itp. Poza nimi wiele punktów, jak np. sklepy należące do sieci Żabka, oferuje „zdrapki” w formie paragonów – wydruków z terminali, które od razu mają nadrukowany kod, jaki należy przepisać w telefonie, by aktywować środki na swoim koncie.
  • Doładowanie Lyca Mobile przez stronę internetową operatora. Wystarczy wejść w formularz znajdujący się na stronie głównej, wpisać numer telefonu oraz wybrać kwotę doładowania. Następnie wykonujemy przelew internetowy z wybranego banku. Można to zrobić zarówno przez komputer, jak i urządzenia mobilne z dostępem do internetu. Ta metoda płatności jest nie tylko darmowa (nie ponosimy dodatkowych opłat), ale także nagradzana bonusem 10% od doładowanej kwoty.
  • Doładowanie Lyca Mobile przez aplikację na smartfony. Jeśli zainstalujemy na swoim telefonie aplikację Lyca Mobile, możemy jeszcze łatwiej doładować telefon. Tu również konieczne jest połączenie z internetem. Dostajemy też dostęp do różnych statystyk, np. zużycia transferu danych.
  • Doładowanie Lyca Mobile przez internetową bramkę płatności, np. PayU. To szybki i bezpieczny sposób – wystarczy przelać środki przez bramkę wybranego pośrednika.

Kto powinien wybrać usługi Lyca Mobile?

Lyca Mobie to wybór warty rozważenia przede wszystkim przez osoby często wykonujące połączenia międzynarodowe. To atrakcyjna oferta na przykład dla tych, którzy w pracy dużo podróżują i często wyjeżdżają za granicę. Zwłaszcza że poza atrakcyjną taryfą dla połączeń międzynarodowych Lyca Mobile oferuje też stały dostęp do internetu, bez względu na lokalizację użytkownika. Ofertę tego operatora powinny uwzględnić także te osoby, które mają liczną rodzinę mieszkającą poza granicami Polski, z którą często kontaktują się telefonicznie. Może to obniżyć rachunki za takie połączenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here