etui na telefon

Jeśli zależy Ci nie tylko na zwiększeniu bezpieczeństwa codziennego użytkowania smartfona, ale przy okazji chcesz zmienić jego wygląd, zamiast przezroczystego pokrowca wybierz kolorowe etui na telefon. W sprzedaży znajdziesz tysiące różnokolorowych wersji pokrowców wykonanych z elastycznego tworzywa sztucznego, twardego plastiku, a także skóry ekologicznej i naturalnej, metalu, szkła, a nawet drewna. Część z nich dostępna jest również w wersji z dekoracyjnym nadrukiem.

Zalety pokrowców barwionych – sylikonowych i innych

Największym plusem jednokolorowego lub zdobionego barwnym nadrukiem pokrowca do telefonu jest możliwość daleko posuniętej modyfikacji oryginalnego wyglądu urządzenia. Nieprzezroczyste, barwione etui zasłania oryginalną obudowę telefonu, pozwalając dostosować urządzenie do indywidualnych upodobań estetycznych każdego użytkownika. Zakup kolorowego etui na telefon jest dobrą opcją dla osób, którym nie podoba się oryginalny kolor urządzenia, które chcą podkreślić jego oryginalność i nadać mu unikalny charakter. Osiągnięcie takiego celu jest znacznie łatwiejsze, jeśli zdecydujemy się na zakup etui wykonanego na zamówienie, zdobionego wskazaną przez siebie fotografią.

Zalety etui z nadrukiem

Pokrowiec zdobiony jednym lub kilkoma zdjęciami staje się przedmiotem niezwykle osobistym, w stu procentach unikalnym. Do przygotowania takiego etui na telefon nadają się wszelkie zdjęcia w formacie cyfrowym, przede wszystkim fotografie wykonane samodzielnie. Korzystając z internetowego kreatora etui, należy wgrać wybrane fotografie i umieścić je w wybranych miejscach na powierzchni pokrowca, zgodnie z określonym schematem graficznym. Zdjęcia są automatycznie skalowane, dzięki czemu nie trzeba ich ręcznie przycinać czy zmniejszać. Samodzielne projektowanie etui do telefonu nie zajmuje wiele czasu i nie potrzeba do tego żadnej wiedzy specjalistycznej. Taki pokrowiec może stworzyć każdy, kto chce mieć możliwość pochwalenia się unikalnym wyglądem swojego telefonu. Co warte podkreślenia, nadruki zwykle wykonuje się na powierzchni etui sylikonowych, a te są bardzo tanie.

Jeżeli nie podoba Ci się oryginalny kolor obudowy telefonu i przy okazji chcesz zabezpieczyć urządzenie przed ryzykiem przypadkowego uszkodzenia, wybierz elastyczny pokrowiec w preferowanym przez siebie kolorze. Gdy zależy Ci na głębszej personalizacji smartfona, zamów case z dodatkową dekoracją, na przykład z samodzielnie zaprojektowanym nadrukiem ze zdjęcia. Takie etui do smartfona podkreśli unikalny charakter sprzętu i zabezpieczy go przed drobnymi rysami.

Artykuł powstał we współpracy z https://caseroom.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here