Karma dla psa Brit

Są trzy rzeczy, które najbardziej na świecie cieszą większość psów. Jest to powrót właściciela do domu, wyjście na spacer oraz jedzenie. Nikogo nie dziwi, że pora karmienia to dla psa jeden z ulubionych momentów dnia. Aby jednak nie tylko cieszył się smakiem, ale i spożywał pełnowartościowy pokarm, warto wybrać sprawdzony produkt – taki jak karma dla psa Brit. Brit skupia się na recepturach hipoalergicznych, które profilaktycznie dbają o zdrowie i sprawność psów. Tak, aby jak najdłużej czerpały radość z życia, a wraz z nimi – ich właściciele.

Recepta na zbilansowaną dietę psa

Żywienie jest niezwykle ważną częścią dbania o zdrowie. Niektórzy właściciele sugerują się ciągłym apetytem psa i w ten sposób robią mu krzywdę. Przekarmianie jest dla niego bardzo niebezpieczne. Nadwaga i otyłość u psów ma podobne konsekwencje, jak u ich ludzkich przyjaciół. Obciążony układ pokarmowy i reszta organizmu, w połączeniu z niewystarczającą dawką ruchu staje się niemiłym wyrokiem dla zdrowia. Zbilansowana dieta przy użyciu karmy dla psa Brit to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Wybierając produkt stworzony z miłości do czworonożnych pupili, można zapewnić im dobre samopoczucie. Ważna jest nie tylko wielkość i częstotliwość podawanych porcji, ale przede wszystkim – ich jakość i skład.

Dlaczego karma dla psa Brit jest słusznym wyborem?

Misja marki Brit opiera się na profilaktyce przez żywienie – to bardzo mądre podejście, które ma odzwierciedlenie również w odżywianiu człowieka. Lepiej jest zapobiegać niż leczyć – zwłaszcza że nie zawsze jest to jeszcze możliwe. Zwierzęta domowe przeżywają stres i zapadają na różne choroby tak jak ludzie. Wyselekcjonowane składniki receptur, na podstawie których produkowane są karmy dla psa Brit, to świetny sposób na prewencję zdrowotną. Zawierają one wysokiej jakości mięso różnego rodzaju (także ryby), warzywa i owoce, zioła i składniki funkcjonalne, z uwzględnieniem suplementów wspierających zdrowie. Dzięki hipoalergicznej formule, psy nie są narażone na skutki nietolerancji pokarmowych. Zwierzęta mięsożerne w dużej mierze nie są przystosowane do trawienia glutenu. Dlatego właśnie marka Brit proponuje bezzbożowe. Inne formuły antyalergiczne eliminują np. kukurydzę, soję, wieprzowinę i wołowinę – są to składniki często wywołujące u psów nieprzyjemne reakcje.

Dzięki diecie wolnej od alergenów, psy zachowują sprawność, dobre samopoczucie i wysoki poziom energii. Karma dla psa Brit będzie także świetnym rozwiązaniem dla zwierząt, które mają specyficzne potrzeby dietetyczne. Jeśli pies ma nadwrażliwy żołądek, nadwagę lub jest bardzo aktywny, a nawet bierze udział w wystawach – można dla niego wybrać odpowiedni produkt specjalistyczny.

Przyjemność z jedzenia – bogactwo smaku

To, co pieski kochają najbardziej to przyjemność z jedzenia. One również uwielbiają urozmaicenia. Dzięki szerokiemu asortymentowi karm, można zadbać o każde zwierzęce podniebienie. Dziczyzna, łosoś, królik, kurczak i inne mięsa, w połączeniu z dodatkami, łączą się w pyszne smaki ukryte w puszkach i saszetkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here