Słomki papierowe niezastąpionym produktem w restauracji

0
761

W branży gastronomicznej jak i również w domowym użytku bardzo często przydają się słomki papierowe. Można z nich pić napoje, wodę czy też soki. Obecnie dużą popularnością cieszą się produkty, które posiadają modne zdobienia. Przyciągają one uwagę nie tylko dorosłych ale przede wszystkim dzieci. To właśnie one bardzo chętnie piją napoje z pomocą kolorowych słomek. Co ważne, te produkty są w pełni biodegradowalne, co stanowi bardzo dużą zaletę dla środowiska. Ponadto, charakteryzuje je krótki czas rozkładu, w porównaniu do plastikowych akcesoriów. Dodatkowo, produkty te występują w różnych kolorach i wymiarach, dzięki czemu każdy może znaleźć dla siebie odpowiedni rodzaj.

Słomki, które wyróżniają się ciekawym designem i kolorowymi wzorami

Słomki papierowe jednorazowe stanowią świetne rozwiązanie zarówno do domu, jak i również w podróży. Obecnie, celem globalnym jest wyeliminowanie plastikowych akcesoriów z obrotu, dzięki czemu może to mieć duży wpływ na poprawę środowiska. Z tego powodu warto decydować się na akcesoria z papieru, które są nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale mają one ciekawy design i kolorowe wzory. Mają one zdobienia w serca, gwiazdki, ukośne paski oraz w inne, modne printy. Mogą być one używane w kontakcie z żywnością. Z całą pewnością przemysł garmażeryjny oraz firmy cateringowe mogą skorzystać z wysokojakościowych słomek papierowych. Cenione są one za wysoką jakość wykonania oraz możliwości szybkiego rozkładu w naturalnym środowisku.

Słomki doskonałym rozwiązaniem dla firm gastronomicznych

Słomki papierowe stanowią doskonałe rozwiązanie do restauracji, baru na plaży czy też na imprezę sylwestrową. Można je wykorzystać podczas imprezy urodzinowej, imieninowej bądź na wieczorze panieńskim lub kawalerskim. Ozdobne akcesoria z całą pewnością zapadną w pamięć każdemu zaproszonemu gościowi. Wyżej wymienione akcesoria są bardzo uniwersalne, pasują do większości kubków oraz szklanek. W przypadku chęci ich skrócenia, z łatwością można je uciąć nożyczkami do mniejszego rozmiaru. Naturalne słomki są jednorazowe, idealnie nadają się do wody, napojów gazowanych, soków oraz herbaty. Ten modny element dekoracyjny z całą pewnością będzie świetnie się komponować w plastikowym kubku na grillu z przyjaciółmi oraz garden party. Co ważne, dzięki słomkom papierowym można wpłynąć pozytywnie na środowisko. Te modne akcesoria pakowane są w dużym, zbiorczym opakowaniu. Charakteryzują się one bardzo atrakcyjną ceną, która z całą pewnością nie nadszarpie budżetu domowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here