Wykorzystanie pojemników KLT

W branży motoryzacyjnej korzysta się z wielu elementów. Jednym z nich są pojemniki KLT, których zadaniem jest uporządkowanie wszystkich drobniejszych części. Tego rodzaju pojemniki są jednak także chętnie używane w innych dziedzinach przemysłowych.

Uniwersalne wymiary

Pojemnik KLT przyjmuje standardowe wymiary. To znaczy, że nie powinno być problemu z dokupieniem do kompletu pojemników u innego producenta. Wszystkie oryginalne pojemniki KLT posiadają uniwersalne wymiary, więc będą, a na pewno powinny być do siebie dopasowane. Wszystkiej przyjmują ten sam kolor. Są ponadto wyposażone w pokrywy, które przyczyniają się do zabezpieczenia transportowanego towaru. Pokrywa zabezpiecza także przewożone produkty przed kradzieżą.

Każdy zainteresowany nabyciem pojemnika KLT powinien wiedzieć, że istnieją różne modele. Na rynku dostępne są pojemniki R-KLT (jest to model, który wyposażono w ruchome nóżki), RL-KLT (jest to model, który posiada gładki spód z widocznymi otworami) oraz sprzedawane są także składane pojemniki KLT. Oryginalny pojemnik KLT jest produkowany zgodnie z normą Związku Niemieckiego Przemysłu Motoryzacyjnego, czyli z normą VDA.

Lekkość oraz praktyczność

Pojemniki KLT są w pełni dostosowane do branży logistycznej. Ich konstrukcja pozwala na kompatybilność z wszystkimi powszechnymi urządzeniami magazynowymi.

Pojemniki tego typu są przede wszystkim bardzo lekkie. Puste nie będą sprawiały problemu w czasie ręcznego przenoszenia czy układania. Nieużywane pojemniki można wkładać jeden w drugi, co przyczyni się do zaoszczędzenia miejsca. Są one bardzo mocne, dzięki czemu wytrzymają spore obciążenia. Można układać je na sobie, a i tak wytrzymają naciskający ciężar.

Sztaplowane pojemniki są dobrym sposobem na zabezpieczenie transportowanych produktów. Skutecznie chronią je przed działaniem niekorzystnych warunków podczas jazdy.

Mimo niedużej wagi tego typu pojemników, wciąż są one bardzo solidnymi produktami. Ich spody są jak najbardziej wytrzymałe. Same pojemniki nie są zbyt wielkie gabarytowo, ponieważ służą do przechowywania mniejszych towarów. Najczęściej wykorzystuje się je do przewożenia oraz składowania artykułów ze wspomnianej na początku branży motoryzacyjnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here