Coraz więcej gwiazd kupuje sobie fanów

Młode społeczeństwo, zwłaszcza świat nastolatków to główni użytkownicy internetu. Zdecydowana większość z tej grupy społecznej nie wyobraża sobie, że jeszcze nie tak dawno nie było mediów społecznościowych, ba nie wyobraża sobie, że nie było internetu.

Tak to już jest, że nowe młode społeczeństwo przyjmuje wszystkie nowinki związane ze światem, zwłaszcza tym który obejmuje globalna sieć internetowa. Media społecznościowe to głównie Facebook i Instagram. Siła oddziaływanie Instagrama jest bardzo duża i zarazem bardzo łatwa do wykorzystania w budowaniu popularności w sieci. Już dawno zauważyli to niemal wszyscy celebryci, budując swoją popularność głównie poprzez Instagram.

Jak powstają największe profile na Instagramie?

Prawda dotycząca większości największych kont instagramowych jest dość prozaiczna i sprowadza się często do sporego naciągania popularności własnej. Oczywiście jest parę bardzo dużych gwiazd, posiadających kilkuset tysięczne czy nawet milionowe społeczności, zbudowane w sposób organiczny bez żadnych sztuczek. Dotyczy to głównie gwiazd sportu.

Inaczej nieco wygląda sprawa w odniesieniu do gwiazd związanych z show biznesem. W tym świecie celebryckim walka o pozycję idzie na przysłowiowe noże. Celebryci często wykorzystują do budowania i prowadzenia swoich profili, profesjonalne firmy zajmujące się promowaniem kont, tworzeniem ruchu. Firmy te najczęściej zajmują się także tworzeniem treści mających za zadanie zintensyfikowanie akcji promocyjnej.

Wielu celebrytów decyduje się także na kupowaniu obserwatorów czy like na Instagramie. Uważny obserwator bez problemu dostrzeże kiedy pod postami gwiazd pojawiają się kupione reakcje. Kiedy nagle ni z tego ni z owego pod postami celebrytów pojawiają się tysiące, a niekiedy miliony reakcji. Dobitnym tego przykładem może być profil światowej celebrytki Kim Kardashian. Kilka lat temu na jej profilu nagle pojawiło się milion nowych obserwatorów, a po kilku dniach stwierdzono prawie trzy miliony nowych obserwujących. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby akurat w tych dniach w życiu celebrytki wydarzyło się coś naprawdę bardzo ważnego. Niestety nic takiego nie miało miejsca, a w sumie przybyło jej cztery miliony obserwujących. Takich przykładów można by mnożyć.

Czy jest coś nagannego w kupowaniu reakcji na Instagramie?

Wszystko zależy od skali i przeprowadzenia całego procesu marketingowego. Wiadomo, że na początku drogi ku sławie na Instagramie, można sobie pozwolić na delikatne wsparcie własnego profilu. Każde nawet sztucznie wywołane zainteresowanie na Instagramie, niesie sporo pożytku. Jeśli nawet 80 % reakcji będzie bez dalszego oddźwięku to pozostałe 20 % może być początkiem trwałych relacji, Wszystko zależy od sprawności i poprawności działania serwisu promującego profil. Na polskim rynku działa sporo firm oferujących tego typu usługi. Jedną z nich jest serwis Tanielajki.pl.

Czym zajmuje się serwis Tanielajki.pl?

Tanielajki.pl jest jednym z czołowych serwisów oferujących pomoc w budowaniu pozycji profili na Instagramie. W ramach działań promocyjnych, można zlecić serwisowi dostarczenie pakietu, zawierającego obserwujących z konkretnej wskazanej grupy docelowych odbiorców. Serwis Tanielajki.pl dostarczając wybrany pakiet, gwarantuje, że obserwujący pochodzą z realnych aktywnych kont na Instagramie.

Czy warto kupować pakiety w serwisie Tanielajki.pl

Mając własną koncepcję budowania pozycji profilu, zakup pakietu z określoną grupą obserwujących jest bardzo korzystnym rozwiązaniem. Wiadomo, że na początku drogi lub w jej newralgicznym momencie, pozyskanie nowych obserwujących, może okazać się przełomowym rozwiązaniem, ratującym rozpoznawalność promowanego profilu.

Każdy ma szansę na zostanie celebrytą instagramowym

Zdobycie rozpoznawalności i mocnej pozycji na Instagramie jest możliwe dla każdego ubiegającego się o to użytkownika Instagrama. Będąc na samym początku drogi na szczyt, warto czasami skorzystać z pomocy oferowanej przez serwisy polecające wsparcie. Najwięksi celebryci instagramowi bez pomocy serwisów specjalistycznych nic wielkiego by nie zwojowali. Wobec tego faktu, można pójść ich śladami i wspierać swoje działanie w oparciu o pomoc serwisów zewnętrznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here