Modelujący zabieg endermologii

Masz już dość „pomarańczowej skórki”, która psuje Ci humor zawsze wtedy, gdy zakładasz strój kąpielowy? Próbowałaś już wielu kosmetyków obiecujących cuda? Gdy inne metody nie pomagają, wybierz endermologię – zabieg modelujący wykorzystujący masaż podciśnieniowy.

Endermologia – na czym polega?

Modelujący zabieg endermologii bazuje na masowaniu skóry z użyciem specjalnego urządzenia. Wyposażone jest ono w głowicę wytwarzającą podciśnienie i zasysającą fałdy skóry do środka, gdzie oddziałują na nie obracające się rolki.

Dzięki zabiegowi jak endermologia efekty są naprawdę zaskakujące. Nie tylko wygładza i ujędrnia skórę, ale również likwiduje nadmiar tkanki tłuszczowej i redukuje cellulit – nawet ten uporczywy.

Historia endermologii

Endermologia to zabieg, który opracował Louis Paul Guitay. Stąd też określany jest on jako zabieg endermologii LPG. Zainspirowany ręcznymi masażami skóry postanowił on stworzyć urządzenie, które będzie naśladowało masażystę. Jego koncepcja okazała się strzałem w dziesiątkę.

Chociaż celem Guitaya było urządzenie stosowane w leczeniu blizn, to szybko zyskało ono popularność jako sposób wyszczuplania i modelowania sylwetki.

Endermologia – pogromca cellulitu

Endermologia oddziałuje na skórę oraz głębszą tkankę łączną. Intensywny masaż aktywuje lipolizę, czyli rozpad tkanki tłuszczowej. Głównym efektem endermologii jest wyszczuplenie sylwetki, a także likwidacja cellulitu, czyli znienawidzonej przez wiele kobiet „skórki pomarańczowej”.

Poza tym zabieg endermologii ujędrnia skórę, sprawia, że jest gęstsza, ponieważ aktywuje produkcję kolagenu i elastyny. Zmniejsza też dolegliwości bólowe mięśni, stawów, obrzęki, zastoje limfatyczne.

Ile zabiegów endermologii należy wykonać?

W przypadku zabiegu jak endermologia efekty są zależne od liczby wykonanych procedur. Początkowo zaleca się 2-3 masaże tygodniowo, potem 1-2 na tydzień. Pełna seria to 10-15 zabiegów.

Dodatkowo, za tak skuteczną procedurę jak endermologia cena jest naprawdę bardzo atrakcyjna, co stanowi jej dodatkowy atut. Dzisiaj zabieg można wykonać w wielu gabinetach. Cena endermologii to zwykle 100-140 złotych za jedną procedurę. Poprzez wykupienie całego pakietu na zabieg endermologia cena pojedynczej wizyty maleje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here