Czego pragną mężczyźni?

Jest to pytanie zadawane najczęściej przez kobietę do kobiety, gdy ta zastanawia się, czego pragnie jej mąż, partner, potencjalny partner lub jeszcze ktoś inny. Chociaż odpowiedź na pytanie – czego pragną mężczyźni? – Nie wydaje się zbyt trudna to jednak nie jest to taka oczywista sprawa.
Pierwszym marzeniem mężczyzn jest oczywiście piękna kobieta u boku, która będzie patrzyła na niego jak na bohatera i okaże się dla niego wsparciem. Oczywiście poruszając już ten temat, nie można zapomnieć, że pragną oni seksu. Tym stwierdzeniem nie odkryto teraz Ameryki i większość z nas powiedziało by to samo. Oczywiście marzą o tym, żeby ich partnerka miała ponętny biust, szerokie biodra i jędrne pośladki. Nie ma w tym nic seksistowskiego, nie od dziś wiadomo, że facetom się to bardzo podoba.
Mężczyźni pragną również pieniędzy, brzmi to znowu całkiem oczywiście. Jednak pieniędzy potrzebują do tego, aby być niezależnym i to jest właśnie cecha, do której dąży, a przynajmniej powinien każdy przedstawiciel płci męskiej. Mianowicie pieniądze pozwalają na niezależność i osiągniecie wielu celów życiowych jak np. zbudowanie domu. Mężczyzna za punkt honoru stawia sobie to, żeby być na swoim utrzymaniu, a nie obciążać nikogo. Również bardzo ważny dla niego jest fakt, żeby mieszkać w mieszkaniu lub domu kupionym przez siebie, a nie wprowadzać się do kobiety. Chociaż wielu mężczyzn się do tego nie przyzna, to ciąży im na sumieniu fakt, że mieszkają np. u żony.
Przedstawicieli płci męskiej można porównać trochę do dzieci, ale dla jasności, nie mam tu na myśli niczego złego, a wręcz przeciwnie. Faceci nie potrzebują wcale tak wiele do szczęścia. Mogą zadowolić się zabawkami takimi jak np. playstation czy xbox. Bardzo wielu z nich uwielbia grać na komputerze lub konsoli, chociaż nie robią tego na co dzień. Wystarczy, że odwiedzą jakiegoś znajomego, który zaproponuje mu grę i od razu widać jak bardzo mu się to podoba. Często właśnie przez partnerkę mężczyzna rezygnuje z tego typu rozrywki, żeby nie zostać uznanym za zbyt dziecinnego lub niepoważnego. Kolejnymi „zabawkami”, których pragną mężczyźni są samochody. Zarówno te szybkie sportowe auta jak i te, które codziennie możemy spotkać na ulicy. Niech dowodem stanie się fakt kupowanych kosmetyków. Mężczyzna zazwyczaj kupuje żel pod prysznic 3 w 1 i jest zadowolony, a do czyszczenia auta? Osobny detergent do szyb, świateł, karoserii itd. Panowie kochają swoje auta i są bardzo wrażliwi na ich punkcie. Do zakupu samochodu również są potrzebne pieniądze i to stwierdzenie nadawałoby się do akapitu drugiego.
Każdy mężczyzna marzy również o odrobinie wolności. Uwielbiają oni męskie wypady, gdzie bezkarnie mogą poflirtować z kobietami, wypić sporą ilość alkoholu i wrócić do domu nad ranem. Mimo, że kochają oni zazwyczaj swoje partnerki, to czasami potrzebują takiego wyjścia z kumplami. Niestety często rezygnują w ogóle z takich wyjść, po awanturach, które zrobią im partnerki w domu po takich nocnych wypadach.
Mężczyźni pragną jeszcze wielu innych rzeczy, które są sprawą czysto subiektywną i indywidualną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here