Szczupłe uda

W pogoni za świetną sylwetką, wpadamy coraz częściej na różnego rodzaju pomysły, które mają nam pomóc w walce z nadwagą i ze zbędnymi kilogramami, które sprawiają, że jesteśmy mocno nieszczęśliwi i w wielu przypadkach wstydzimy się pokazać ludziom i wyjść na światło dziennie. Mamy jednak szczęście mając szansę żyć w obecnych czasach, które to dają nam mnóstwo perspektyw i szans, by odmienić swoje życie i zmienić podejście do odżywiania oraz zrzucić nadwagę.

Jak wyszczuplić uda, gdy mamy na nich zbyt dużo tłuszczu i gorzej nam się przez to chodzi, oraz funkcjonuje każdego dnia? Odpowiedzi na to pytanie może być wiele, zależy po prostu od nas, jaki sport i forma spalania tłuszczu będzie najbliższa naszemu sercu, no i w jaki sposób postanowimy coś z tym zrobić i wziąć się za siebie, nie zwlekając z tym za długo. Bo zdajemy sobie już na pewno sprawę z tego, że im wcześniej zabieramy się za założone sobie wcześniej cele, tym szybciej je realizujemy i udaje nam się za nie wziąć ze stuprocentowym i pozytywnym skutkiem.

Na uda najlepsze będzie według mnie bieganie, gdyż podczas tego sportu idealnie spalamy tłuszcz z wielu partii swojego ciała i nadajemy tym miejscom idealną rzeźbę, z której będziemy mocno dumni i będzie nas napawać optymizmem, oraz jeszcze większym zapałem do działania i starania się bardziej pracować nad sobą. Bieganie to sport, w którym pracuje prawie każdy nasz mięsień i całe ciało, to taka siłownia, tylko że w wersji dla osób, które za nią nie przepadają i lubią się skupić nad samym sobą, nie będąc rozpraszanymi przez osoby trzecie.

Jak wiadomo na siłowni jest zawsze mnóstwo osób, z reguły jest bardzo głośno i nie raz nie dwa musimy komuś ustępować miejsce przy danym przyrządzie. Bardziej nieśmiali z nas i nie lubiący przebywać w wielkim zgiełku, mogą więc nie przepadać tak uczęszczać i stąd szukają na pewno wielu alternatyw, których przecież nie brakuje i bieganie jest jedną z tych alternatyw.

By zacząć przygodę z tym rzeźbiącym w pięknym stopniu nasze ciało sportem, musimy zaopatrzyć się w kilka bardzo ważnych do realizowania w pełni naszych założeń rzeczy. Są to przede wszystkim buty, które muszą mieć warstwę pianki umieszczonej na spodzie, która będzie mocno amortyzować uderzenie stopy o chodnik. Jest to bardzo ważne i jeśli chcesz schudnąć przez bieganie i postawiłeś sobie taki cel, to pamiętaj, że dobre buty to podstawa i nie żałuj na nie pieniędzy. 200zł powinno wystarczy i buty powinny wytrzymać spokojnie 2 lata, gdyż producenci sprzętu do biegania robią je naprawdę na najwyższym poziomie i warto zakupić lepszy model.

Kolejną ważną rzeczą przy traceniu wagi, ale także dbaniu o swoje zdrowie, będzie zdecydowanie ubranie termiczne. Jest to bardzo ważne, gdy zaczynamy przygodę z naszym sportem zimą, lub nawet jesienią, czy wiosną. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak mocno jest w stanie spaść temperatura w okolicach godzin porannych i późnym wieczorem. Będziemy wtedy musieli trzymać temperaturę ciała, by uniknąć kontuzji związanych z dużym wysiłkiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here