Jak skutecznie poderwać chłopaka

Jeśli chodzi o związki damsko-męskie każdy z nas ma już pewne doświadczenia i na pewno jest w stanie udzielić różnych porad. O tym, jak poderwać chłopaka który się nam podoba dziewczynki czytają już będąc w szkole podstawowej i gimnazjum w różnych magazynach przeznaczonych dla tej grupy wiekowej. Kiedy będąc starszymi przeglądamy te same magazyny zazwyczaj wybuchamy śmiechem czytając zawarte w nich porady, jednak wtedy wszystko wydaje się nam poważne. Ale nie oszukujmy się, jak poderwać chłopaka uczymy się przez całe życie, gdyż nie istnieje jeden skuteczny sposób działający na wszystkich mężczyzn dookoła nas. A więc jakie są te mniej lub bardziej skuteczne sposoby zwrócenia na siebie uwagi płci przeciwnej?
Po pierwsze- faceci w każdym wieku lubią kobiety szczere i naturalne. Nie musimy od razu mówić prosto z mostu tego, co myślimy, ani przy każdej okazji bluźnić czy wyzywać, ale postawmy na naturalność i spontaniczność. Jeśli więc wykonujemy makijaż postarajmy się, aby był on delikatny i świeży, a więc nie powinien pokrywać naszej twarzy maską, a podkreślać nasze atuty. Ładnie zarysowane oko sprawi, że nasze spojrzenie będzie wyraziste i głębokie. Usta muśnięte błyszczykiem lub różową szminką będą sprawiały wrażenie apetycznych i pełnych. Warto postawić na taki makijaż zwłaszcza jeśli idziemy na pierwszą randkę i nie chcemy martwić się tym, czy ciemna szminka nie pobrudziła nam zębów, a wykonana starannie kreska na powiece nie starła się przypadkiem w kilku miejscach.
Po drugie- schludny i atrakcyjny wygląd. W każdym poradniku o tym jak poderwać chłopaka istnieje dział zawierający wytyczne dotyczące ubioru. Oczywiście na romantyczną randkę warto wystroić się w czerwoną lub czarną mini i wysokie szpilki, ale nie co dzień wysyłajmy takie seksowne fluidy. Na randkę do kina warto ubrać się schludnie i podkreślić to, co nam się w sobie podoba. Na pewno dopasowane jeansy typu rurki i luźniejszy top świetnie sprawdzą się w tej roli. Do tego na przykład czarne matowe szpilki na niezbyt wysokim obcasie jako dopełnienie stroju. I przede wszystkim uśmiech- dzięki niemu nasza twarz będzie wyglądała promiennie i radośnie. Jeśli chodzi o bluzkę lub sweter warto założyć coś jasnego- beże, biele czy róże ładnie rozświetlą każdą buzię, a granat i lazur z pewnością podbiją tony niebieskich oczu.
Jeśli spotykamy kogoś po raz pierwszy i nie wiemy jak zagadać, zdecydujmy się na bardzo neutralne tematy, aby po prostu go wyczuć. Zapytajmy o godzinę, poprośmy o wskazanie drogi na przystanek lub do jakiegoś sklepu. Wtedy chłopak będzie miał okazję zaimponować nam wskazując kierunek,a może nawet wybierze się tam z nami.
O tym, jak poderwać chłopaka powstało bardzo wiele poradników. Nie musimy jednak ich wszystkich czytać, postawmy na spontaniczność i naturalność, bo tak na prawdę to właśnie bycie sobą jest najbardziej intrygujące. W końcu prędzej czy później będziemy musiały pokazać swoją prawdziwą twarz, porozmawiać nie udając kogoś kim nie jesteśmy. Warto być sobą, aby ludzie lubili nas za to, jacy jesteśmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here